Otse põhisisu juurde

Palun: Tegude Kalender 2014 on müügil

Oled mõelnud, et inimesed teevad liiga vähe head? Aga mida üldse teha? Minu soovitus oleks järgida Tegude Kalendrit.
24.10 nägin esimest korda 2014. aasta Tegude Kalendrit. Ausaltöeldes ainult kõrvalolevat pilti Timeri kodulehelt.
Seega tahan tänada siinkohal Annet ja Kärti selle suurepärase töö eest.

Lühidalt Tegude Kalendrist:
Oleme noored, kes alustasid kaks aastat tagasi Tegude Kalendriga. Tegude Kalender – mis see on? See on kalender, kus igale päevale on lisatud üks tegu, mida sel päeval ära teha, näiteks „Käi jala!“, „Mine suusatama!“, „Joo piima!“, „Aita vanavanemaid!“.
Anname kalendrit välja koostöös Timeriga. 2014.aasta kalenderiga on võimalus igal ostjal toetada Maarjaküla lapsi. Mõtlesime üheskoos teha head nendele inimestele, kes seda abi tõesti vajavad! Seega Tegude Kalendriga ei tee inimene vaid endale head, tehes iga päev midagi lihtsat, kuid samas väärtuslikku, vaid iga ostja teeb head ka teistele! Aitame neil, kes ise enda eest seista ei suuda, elada ilusamat elu!

Vaata lähemalt ja telli endale kalender OÜ Tegude Kalendri kodulehelt. Kalendri leiab ka kergelt Rahva Raamatu kauplustest ja mujalt.

Lühidalt tänasest, 24.10 päevast:
Koolipäev oli pikk ja väsitav. Alustasime esimesel tunnil geograafia testiga (bayerlased ütlevad selle kohta ex) . Teemaks oli India. Geograafia õpetaja oskab õpetada asju, mida tõeliselt ka vaja on. Töös ei olnud vaja kirjutada ühtegi fakti, kõik sai teha loogilise mõtlemise abil. See ongi ju see, miks me koolis käime.
Keemais oli ka test. Keemiat on nad siin ainult ühe aasta õppinud. Seega töö oli imelihtne. Pidi joonistama aine mudeleid ja kirjutama milline mudel see on.

Homme, 25.10 on meil viimane koolipäev enne vaheaega. Saksa süsteemi järgion iga 6 nädala järel vaheaeg. Saame ühe nädala puhata. Mis sellel nädalal toimuma hakkab, seda ei tea ma veel. Tahaks Münchenit ja Salzburgi külastada ja palju nalja võiks ka saada.

Tervitustega Bayerimaalt!

Populaarsed postitused sellest blogist

Lihtsaim lahendus: kuidas lahendada rubiku kuubikut?

Soovitan kõigile uueks hobiks Rubiku kuubikut! Rubiku kuubiku lahendamine algajatele: lahendus, mida ma ise ka kasutan Õpetus Kolmevärvilisi nimetan nurgaklotsideks ja kahevärvilisi servaklotsideks (-tükkideks). Jätan vahele esimese korruse kokkuehitamise õpetuse. Loodan ja usun, et selle ülesande lahendamine pole just liiga raske ning ajude pingutamine toob häib tulemusi. Lisaks saab selle pingutuse käigus tuttavaks kuubiku siseeluga, mis edasisteski tegevustes kasuks tuleb. Veel võtan vabaduse alustada valgest küljest, sest ise keeran ka esmalt just valge tahu kokku. Ehk meil on selline olukord: Pange tähele, et koos on nii valge tahk kui ka seda piiravad ääred. Järgmisel sammul on ülesandeks kokku saada teine korrus. Teine korrus nurgatükke ei sisalda. Teise korruse servaklotsid võivad asetseda alumises kihis, juba teisel korrusel, kuid vales kohas või valet pidi või ka õiges kohas ja õiget pidi. Igatahes on vaja nende kahevärviliste servaklots

Kogu tõde sponsorlusest: Kuidas tegelikult toetajate otsimine käib?!

Toetajate otsimisel on mitmeid häid nippe ja viise, kuidas ajas kokku hoida ja parim tulemus saavutada. Alustada tuleb iseendast. Kuidas mina seda tegin? Vahetusõpilaseks sain minna tänu YFU stipendiumile ja toetajatele, kes aitasid mul selleks vajavat raha leida. Lisaks sain 1600€ rohkem, kui vahetusaasta maksis. Kuidas ma selle saavutasin? Minu jaoks on toetajate otsimine ja sponsorlusega tegelemine väga põnev, sest mulle meeldib välja mõelda uusi lahendusi, kuidas efektiivsemalt leida toetajaid, koostööpartnereid.  Samuti on põnev helistada ja ettevõtjatega kohtumistel käia. Toetajate otsimine koosneb mitmest osast. Mina jagan kogu protsessi kolmeks: ettevalmistus, aktiivne otsimine, lõpptulemus. Nüüd kõigest lähemalt. Ettevalmistus toetajate otsimiseks Rudolfi moodi Käisin YFU toetajate otsimise koolitusel Tallinnas, mis oli superhea. Kiidan korraldajaid. See andis väga hea eelduse ja valmiduse toetajate otsimise alustamiseks. Samal päeval sain ma ka kokku oma ment

Kaardimängu sõpradele: huvitav kaardimäng kanasta

08.09 õhtul mängisime isa, õe ja õe sõbraga kanastat.  Õhtul mängisime isa, õe ja õe sõbraga kaarte. See on tore Saksa traditsioon mängida perega õhtuti kaarte. Mänguks oli Kanasta. KANASTA Kanasta kodumaaks on Uruguai (canasta = hispaania keeles korv). Mängu sünniajaks peetakse kahekümnenda sajandi neljakümnendate aastate algust. Kanasta reeglid